| HDD | ✔️ |
|---|---|
| حافظه کَش | 12MB Intel Smart Cache |
| سایر ویژگیها | 300nits, 45% NTSC |
| سرعت حافظه رم | 3200MHz |
| ظرفیت SSD | 256GB |
| کارت حافظهخوان | ✔️ |
| مشخصات فضای ذخیرهسازی | ✔️ |
| نوع HDD | "5400rpm @ SATA @ 2.5 |
| نوع پنل | IPS |
| هسته پردازشی | 4 هسته |
| پردازنده | Core i7 |
| حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| پردازنده گرافیکی | 2GB |
| سیستم عامل | Dos |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
محصولات مرتبط
Lenovo Ideapad 5 Core i7-1165G7 16GB-1TB+256GB SSD-2GB MX450
ویژگی های محصول:
- سری پردازنده:Core i7
- مدل پردازنده مرکزی:1165G7
- ظرفیت حافظه رم:16GB
- ظرفیت پردازنده گرافیکی:1 ترابایت
- دقت صفحه نمایش:1080×1920 @ FHD
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال



نقد و بررسی وجود ندارد.