| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد | 360 234x 190x میلی متر |
| وزن | 1.8 |
| مشخصات فنی | > |
| سازنده پردازنده | Intel |
| مدل پردازنده | 10110U |
| سری پردازنده | Core i3 |
| فرکانس پردازنده | 2.1 گیگاهرتز تا 4.1 گیگاهرتز |
| حافظه کش | 4 مگابایت |
| ظرفیت حافظه ی رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| حافظه داخلی | 1TB+256GB SSD |
| مدل پردازنده گرافیکی | Intel |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 |
| نوع صفحه نمایش | HD |
| صفحه نمایش مات | بله |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| وبکم | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| شبکه بیسیم WiFi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB3 | 1 عدد |
| پورت USB2 | 2 عدد |
| جک 3.5mm | دارد |
| نوع باتری | 2 سلولی لیتیوم پلیمری 32 وات در ساعت |
| سیستم عامل | ندارد |
| برند | ایسوس |
| حافظه داخلی | HDD-SSD |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۵.۶ اینچ |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نوع حافظه RAM | DDR۴ |
| دقت صفحه نمایش | HD|1366×768 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1TB-256GB |
| ظرفیت حافظه RAM | 8 گیگابایت |
| پردازنده گرافیکی | Intel HD Graphics |
| سری پردازنده | Core I3 |
| صفحه نمایش | HD |
| باتری | دارد |
محصولات مرتبط
لپ تاپ ایسوس 15.6 اینچی مدل asus X515FA Core i3 (10) 8GB 1TB+256GB SSD Intel HD
ویژگی های محصول:
- نوع صفحه نمایش:HD
- مدل پردازنده گرافیکی:INTEL
- ظرفیت حافظه ی رم:8GB
- حافظه داخلی:1TB+256GB SSD
- سری پردازنده:Core i3
- مدل پردازنده:10110U
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال



نقد و بررسی وجود ندارد.