| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت USB3 | 3 عدد |
| تعداد رشته | 16 |
| تعداد هسته | 10 |
| حافظه اختصاصی پردازنده | 8GB |
| حافظه خشک(SSD) | 1 ترابایت |
| حافظه کش | 24مگابایت |
| دقت صفحه نمایش | 1440 × 2560 |
| روشنایی صفحه نمایش | 350nits |
| سری پردازنده | 13620H |
| شرکت سازنده | NVIDIA |
| ظرفیت حافظه ی رم | 16 گیگابایت |
| فرکانس افزایشی | 4.9 گیگاهرتز |
| فرکانس پایه | 3.6 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده گرافیکی | RTX 4060 |
| مشخصات اسپیکر | Nahimic Audio |
| نرخ تصویر | 165Hz |
| نوع پنل | IPS |
| نوع صفحه نمایش | 2K |
| نوع و باس رم | DDR5 – 5200MHz |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۵.۶ اینچ |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1TBSSD |
| ظرفیت حافظه RAM | 16 گیگابایت |
محصولات مرتبط
لپ تاپ لنوو LOQ I7(13620) 16G 1TBSSD 8G(4060)
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال





نقد و بررسی وجود ندارد.