| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد | 359.7x232x17.9 میلی متر |
| وزن | 1.7 کیلوگرم |
| حافظه cache | 12mb |
| رنگ | نقره ای |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | 1335U |
| محدوده سرعت پردازنده | 2.8 گيگاهرتز و بيشتر |
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz Up to 4.6GHz |
| ظرفیت حافظه RAM | 12GB |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| ظرفیت حافظه داخلی | 512GB |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
| VGA | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| دقت صفحه نمایش | Full HD, 1920 x1080 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وبکم | دارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
| مشخصات تاچ پد | چند لمسی |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 1 |
| جنس باتری | 3 سلولی لیتیوم یونی |
| توضیحات باتری | میزان شارژ دهی: 1 الی 3 ساعت |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر |
محصولات مرتبط
لپ تاپ ایسوس مدل Vivobook 15 A1504VA i5-1335U 12GB 512SSD
Vivobook 15 A1504VA i5-1335U 12GB 512SSD
برند: ایسوس
دستهبندیها: لپ تاپ, لپ تاپ و لوازم جانبی
برچسبها: vivobook, انواع لپ تاپ ایسوس, انواع لپتاپ ایسوس, ایسوس, سبک ترین لپ تاپ, لپ تاپ
ویژگی های محصول:
- پردازنده:Core i5
- مدل پردازنده:1335U
- ظرفیت حافظه RAM:12GB
- ظرفیت حافظه داخلی:512GB
- طبقه بندی:کاربری عمومی،دانش آموزی, دانشجویی, روزمره
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال








نقد و بررسی وجود ندارد.