لپ تاپ 15 اینچی مدل Aspire E5-553G-F1WZ-Bristol Ridge توسط کمپانی ایسر به گونه ای طراحی شده است که هر توقعی که یک کاربر از سیستم خود می تواند داشته باشد را پاسخ دهد. جنسی که برای بدنه ی این محصول به کار برده شده پلاستیک فشرده مشکی رنگ می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است که پردازنده ی مرکزی که در این محصول وجود دارد از گروه FX شرکت AMD می باشد.
محصولات مرتبط
لپ تاپ 15 اینچی ایسر مدل Aspire E5-553G-F1WZ-Bristol Ridge
Acer Aspire E5-553G-F1WZ - 15 inch Laptop
ویژگی های محصول:
- ظرفیت حافظه RAM:16 گیگابایت
- ظرفیت حافظه داخلی:دو ترابایت
- سازنده پردازنده گرافیکی:AMD
- اندازه صفحه نمایش:15.6 اینچ
- طبقهبندی:کاربری عمومی کاربری مالتیمدیا
- سری پردازنده:Bristol Ridge
- نوع حافظه RAM:DDR4
- دقت صفحه نمایش:Full HD| 1920 x1080
- صفحه نمایش مات:بله
- صفحه نمایش لمسی:خیر
- سیستم عامل:ندارد
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد | 23.90-30.2 × 259 × 381.6 میلیمتر |
| وزن | 2.4 کیلوگرم |
| پردازنده مرکزی | > |
| سازنده پردازنده | AMD |
| سری پردازنده | Bristol Ridge |
| مدل پردازنده | FX-9800P |
| محدوده سرعت پردازنده | 2.5 تا 2.8 گیگاهرتز |
| فرکانس پردازنده | 2.70GHz up to 3.60 GHz |
| حافظه Cache | 2 مگابایت |
| حافظه RAM | > |
| ظرفیت حافظه RAM | 16 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| حافظه داخلی | > |
| ظرفیت حافظه داخلی | دو ترابایت |
| نوع حافظه داخلی | هارددیسک |
| سازنده پردازنده گرافیکی | AMD |
| مدل پردازنده گرافیکی | Radeon™ R8 M445DX |
| حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی | 2GB |
| صفحه نمایش | > |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | Full HD, 1920 x1080 |
| صفحه نمایش مات | بله |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| امکانات | > |
| درایو نوری | DVD-RW |
| وب کم | دارد |
| مشخصات اسپیکر | بلندگوهای داخلی استریو |
| کیبورد با نور پس زمینه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| کارت خوان | دارد |
| مودم | فاقد مودم |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
| توضیحات پورت شبکه Ethernet | 10/100/1000 GbE LAN |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 2 |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| پورت Serial | ندارد |
| سایر مشخصات | > |
| طبقهبندی | کاربری عمومی |
| نوع باتری | 4 سلولی |
| شارژدهی باتری | تا 5:00 ساعت |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-یون با ظرفیت 2800 میلیآمپرساعت |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| صفحه نمایش | LED |
| پردازنده گرافیکی | 2GB |
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال

نقد و بررسی وجود ندارد.