| مشخصات فنی | > |
|---|---|
| ابعاد (میلیمتر) | 498×298×510 |
| پردازنده پرینتر | 800MHz |
| تکنولوژی چاپ | لیزری |
| توان چاپ ماهانه | تا 40000 برگ |
| حافظه پرینتر | 256MB |
| رزولوشن چاپ | 600x600dpi |
| سایز کاغذ | A4- A5- A6- B5 (JIS)- B6 (JIS)- 16K (195 x 270 mm, 184 x 260 mm, 197 x 273 mm)- 10×15 cm- Oficio (216 x 340 mm)- postcards (JIS single, JIS double)- envelopes (DL, C5, B5) |
| سرعت چاپ | سیاه سفید: 22 برگ در دقیقه – رنگی: 22 برگ در دقیقه |
| ظرفیت سینی کاغذ | 250 برگ |
| کاربری | تک کاره |
| نمایشگر LCD | 2.7 اینچ لمسی |
| نوع پورت ارتباطی | 2.4GHz/5GHz Wireless, LAN (Ethernet), USB 2.0 |
| نوع چاپ | رنگی |
| نوع کاغذ | Paper (bond, brochure, colored, glossy, heavy, letterhead, light, photo, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), transparencies, labels, envelopes, cardstock |
| وزن (کیلوگرم) | 17.4 |
| برند | اچ پی |
| نوع پورت | 2.4GHz/5GHz Wireless, USB 2.0, پورت Ethernet |
| سایز چاپ | A4 |
| قابلیت چاپ دو رو | خیر |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | خیر |
| نوع چاپ | تک رنگ |
| نوع | لیزری |
پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل LaserJet Pro M255dw
پرینتر رنگی اچ پی HP Color LaserJet Pro MFP M255dw
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال

نقد و بررسی وجود ندارد.