| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| وزن (گرم) | 70 |
| ابعاد (میلیمتر) | 133.35×41.24×7 |
| مشخصات فنی | > |
| حافظه رم | 16GB |
| نوع و باس رم | DDR4 3200MHz |
| نوع و تعداد ماژول | یک عدد DIMM |
| ظرفیت هر ماژول | 16GB |
| تعداد پین | 288 |
| پیکربندی | تک کاناله |
| تایمینگ | CL16 |
| سیستم خنک کننده | هیت سینک |
| ولتاژ کاری | 1.35V |
| پشتیبانی از XMP | دارد |
| نورپردازی رم | RGB |
محصولات مرتبط
رم کینگستون تک کاناله HyperX FURY RGB 16GB 3200MHz CL16
برند: کینگستون
دستهبندیها: رم (ram), قطعات کامپیوتر, کامپیوتر و تجهیزات جانبی
برچسبها: رم, کینگستون
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




نقد و بررسی وجود ندارد.