| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد | حداقل 338 × 599 × 545 – حداکثر 370 × 1066 × 862 میلیمتر |
| وزن | 40.9 کیلوگرم |
| تکنولوژی چاپ | چاپ لیزری |
| کاربری | تک کاره |
| سایز چاپ | A3 |
| کاغذ | > |
| سایز کاغذ قابل استفاده | سینی اول: A3, A4, A5, A6, RA3, SRA3, B4, B5, 10×15 cm |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (bond, brochure, coloured, glossy, letterhead, photo, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), cardstock, glossy film, transparencies, labels, envelopes |
| وزن کاغذ قابل استفاده | سینی اول: 60 تا 220 g/m² |
| ظرفیت سینی کاغذ | 250+100 برگ |
| قابلیت تغذیه خودکار ADF | خیر |
| چاپ | > |
| نوع چاپ | رنگی |
| سرعت چاپ رنگی | تا 20 صفحه در دقیقه |
| سرعت چاپ سیاه و سفید | تا 20 صفحه در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600 × 600 dpi |
| حافظه پرینتر | 192 مگابایت |
| پردازنده | 540 مگاهرتز |
| توان کار ماهانه | 75000 صفحه – توصیه شده 1500 تا 5000 صفحه |
| زبان چاپ | HP PCL 6, HP PCL 5, HP postscript level 3 emulation |
| قابلیت چاپ بر روی CD | خیر |
| قابلیت چاپ دو رو | خیر |
| چاپ بدون حاشیه | خیر |
| سایر مشخصات | > |
| نوع کارتریج یا تونر | CE740A.CE741A.CE742A.CE743A |
| صفحه نمایش LCD | بله |
| نوع صفحه نمایش | 2 خطی – 16 کاراکتر با نور پسزمینه |
| نوع پورت ارتباط به کامپیوتر | پورت Ethernet , پورت USB 2.0 |
| کارت خوان | خیر |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | خیر |
| برند | اچ پی |
| نوع پورت | USB 2.0, پورت Ethernet |
| سایز چاپ | A3 |
| قابلیت چاپ دو رو | خیر |
| شبکه بی سیم wifi | خیر |
| نوع چاپ | رنگی |
| نوع | لیزری |
پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل LaserJet Professional CP5225n
HP Color LaserJet Professional CP5225n A3 Printer
برند: اچ پی
دستهبندیها: پرینتر, پرینتر اچ پی (HP), ماشین های اداری
برچسبها: اچ پی, پرینتر لیزری رنگی
ویژگی های محصول:
- نوع چاپ:رنگی
- تکنولوژی چاپ:چاپ لیزری
- کاربری:تک کاره
- سایز چاپ:A3
- نوع پورت ارتباط به کامپیوتر:پورت Ethernet، پورت USB 2.0
- قابلیت چاپ دو رو:خیر
- شبکه بی سیم Wi-Fi:خیر
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




نقد و بررسی وجود ندارد.