| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد | 330.2 × 482.6 × 424.18 میلیمتر |
| وزن | 15.8 کیلوگرم |
| تکنولوژی چاپ | چاپ لیزری |
| کاربری | 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس) |
| سایز چاپ | A4 |
| کاغذ | > |
| سایز کاغذ قابل استفاده | Letter, legal, executive, 4 x 6 in, 5 x 8 in, 8.5 x 13 in, |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper(plain ،LaserJet) ،envelopes ،transparencies ،labels ،postcards |
| وزن کاغذ قابل استفاده | 16 to 58 lb (bond) |
| ظرفیت سینی کاغذ | 150 برگ |
| قابلیت تغذیه خودکار ADF | بله |
| ظرفیت ADF | 35 برگ |
| چاپ | > |
| نوع چاپ | رنگی |
| سرعت چاپ رنگی | 4 برگ در دقیقه |
| سرعت چاپ سیاه و سفید | تا 17 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600×600 dpi |
| حافظه پرینتر | 128 MB مگابایت |
| پردازنده | MHz 600 |
| توان کار ماهانه | 20000 برگ در ماه |
| زبان چاپ | PCLm ،PCLmS |
| قابلیت چاپ بر روی CD | خیر |
| قابلیت چاپ دو رو | خیر |
| توضیحات چاپ دو رو | بصورت دستی امکان پذیر است |
| اسکن | > |
| نوع اسکنر | Flatbed ،ADF |
| رزولوشن اپتیکال اسکنر | 1200×1200 dpi |
| رزولوشن دیجیتال اسکنر | 1200 dpi |
| سایز اسکن | 356 × 216 میلی متر |
| کپی | > |
| سرعت کپی رنگی | 4 برگ در دقیقه |
| سرعت کپی سیاه و سفید | 16 برگ در دقیقه |
| رزولوشن کپی | 300x300dpi |
| بزرگنمایی کپی | 25% تا 400% |
| حداکثر تعداد کپی Multi Copy | تا 99 برگ |
| فکس | > |
| گوشی تلفن | خیر |
| سرعت فکس | 3 ثانیه به ازای هر برگ |
| رزولوشن فکس | 300x300dpi |
| حافظه فکس | 500 برگ |
| شماره گیر خودکار | بله |
| سایر مشخصات | > |
| نوع کارتریج یا تونر | کارتریج مشکی و رنگی HP130A |
| کارکرد کارتریج مشکی | 1300 برگ |
| کارکرد کارتریج رنگی | 1000 برگ |
| صفحه نمایش LCD | بله |
| نوع صفحه نمایش | 3 اینچی رنگی و لمسی |
| نوع پورت ارتباط به کامپیوتر | پورت Ethernet , پورت USB 2.0 |
| کارت خوان | خیر |
| چاپ مستقیم PictBridge | خیر |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | بله |
| سایر قابلیت ها | پشتیبانی از Apple AirPrint – HP ePrint |
| برند | اچ پی |
| نوع پورت | پورت Ethernet, پورت USB 2.0 |
| سایز چاپ | A4 |
| قابلیت چاپ دو رو | خیر |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | بله |
| نوع چاپ | رنگی |
| نوع | لیزری |
پرینتر چندکاره لیزری رنگی اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M177fw
HP LaserJet Pro MFP M177fw Multifunction Color Laser Printer
برند: اچ پی
دستهبندیها: پرینتر, پرینتر اچ پی (HP), ماشین های اداری
برچسبها: اچ پی, پرینتر لیزری رنگی
ویژگی های محصول:
- نوع چاپ:رنگی
- اسکنر:دارد
- کپی:دارد
- فکس:دارد
- تکنولوژی چاپ:چاپ لیزری
- کاربری:4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
- سایز چاپ:A4
- نوع پورت ارتباط به کامپیوتر:پورت Ethernet ، پورت USB 2.0
- قابلیت چاپ دو رو:خیر
- شبکه بی سیم Wi-Fi:بله
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال



نقد و بررسی وجود ندارد.