| مشخصات فنی | > |
|---|---|
| Base Clock (MHz) | 954 |
| باس رابط | 128 بیت |
| تعداد مانیتور قابل اتصال | 1عدد |
| حداقل منبع تغذیه مورد نیاز | 230W وات |
| حداکثر رزولوشن D-Sub | 1536 * 2048 |
| حداکثر رزولوشن دیجیتال | 1600 * 2560 پیکسل |
| درگاه ارتباطی | PCI Express 3.0 x 16 |
| رزولوشن تصویر | در حالت ديجيتال : 2560X1600 در حالت آنالوگ : 2048X1536 |
| سازنده | Biostar GeForce GT730 4GB DDR3 128bit |
| سری | GeForce |
| فرکانس | 810 مگاهرتز |
| فرکانس موثر | 1000 مگاهرتز |
| فرکانس موثر حافظه | 1300 مگاهرتز |
| فرکانس هسته گرافیکی | 900 مگاهرتز |
| فضای نصب مورد نیاز | يک اسلات |
| مزایا | حافظه DDR3 پشتیبانی از HDCP خروجی های متنوع DVI/VGA/HDMI مجهز به فن خنک کننده پشتیبانی از NVIDIA PhyX و CUDA پشتیبانی از تکنولوژی NVIDIA PuroVideo HD |
| مقدار حافظه | 4 گيگابايت |
| میزان حافظه | 4.0GB |
| نسخه DirectX | 12 |
| نوع حافظه | GDDR3 |
| برند | بایوستار |
| VGA | دارد |
| رابط اتصال | PCI Express ۲.۰ |
| HDMI | یک عدد |
| نوع | Nvidia |
| نوع حافظه | DDR3 |
| چیپ ست | GeForce GT 730 |
Biostar GT730 4GB DDR3 128bit Graphics Card
کارت گرافیک بایوستار مدل جی تی 730 با حافظه 4 گیگابایت
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال


نقد و بررسی وجود ندارد.