| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد رادیاتور (ارتفاع x عرض x طول) | 157mm x 120mm x 27mm |
| ابعاد فن (ارتفاع x عرض x طول) | 120mm x 120mm x 25mm |
| ابعاد کف واتر بلاک (طول x عرض) | 52mm x 58mm |
| ابعاد واتر پمپ (ارتفاع x عرض x طول) | 60mm x 55mm x 43mm |
| تعداد و نوع فن | 1x 120mm High-Flow Blade Design |
| تکنولوژی واتر بلاک | 0.15mm Micro Channel Copper Base Technology |
| تکنولوژی هسته فن | (Fluid Shield Bearing (FSB |
| توضیحات تکمیلی | همراه داشتن کنترلر نورپردازی ARGB مجهز به کنترل از راه دور (رادیویی) دارای امکان کنترل شدت نور و سرعت بیش از 10 جلوه و 366 حالت مختلف نورپردازی |
| حداکثر پتانسیل دفع توان حرارتی (TDP Support) | 200W |
| حداکثر توان مصرفی فن | (4.2W (FAN) + 2.1W (ARGB |
| حداکثر توان مصرفی واترپمپ | (3W (Pump) + 2W (ARGB |
| حداکثر جریان هوای عبوری از فن | 80CFM |
| حداکثر فشار هوای فن | 3.2mmH2O |
| سری محصول | GLACIER ARGB |
| سوکت های مبتنی بر پلتفرم های AMD | AM4 , AM3/+ , AM2/+ , FM1 , +/FM2 , sTR4 |
| سوکت های مبتنی بر پلتفرم های Intel | LGA775 , LGA1151 , LGA1155 , LGA1366 , LGA2011 , LGA2066 , LGA1156 , LGA1200 |
| محدوده سرعت چرخش فن | 800-2100RPM ±5% |
| مدل | (GLC120-ARGB (GLACIER 120 ARGB |
| میانگین عمر مفید فن (MTBF) | 100.000Hrs |
| میانگین عمر مفید واترپمپ (MTBF) | 80.000Hrs |
| نورپردازی فن | (ARGB (Addressable RGB |
| نوع کانکتور فن | 4Pin PWM |
| نوع کانکتور واتر پمپ | 3Pin |
| نوع لوله های انتقال مایع | 315mm / 12.5mm Rubber Braided Large Diameter Tubes |
| نوع و وزن خمیر حرارتی | (GT-4 PREMIUM / 0.5ml (1.5g |
| نوع واتر کولینگ | 120mm AIO Water Cooling |
| نوع یاتاقان واترپمپ | Enhanced Ceramic Bearing |
| نویز صوتی فن | 19-26dBA |
| نویز صوتی واترپمپ | MAX 19dBA |
| ولتاژ / جریان فن | (12V / 0.35A (FAN) + 5V / 0.42A (ARGB |
| ولتاژ / جریان واترپمپ | (12V / 0.25A (Pump) + 5V / 0.4A (ARGB |
محصولات مرتبط
Green GLACIER 120 RGB
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال


نقد و بررسی وجود ندارد.