| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد | 110 × 93.2 میلیمتر |
| وزن | 350 گرم |
| مشخصات فنی | > |
| نوع حسگر تصویر | CMOS |
| سایز حسگر تصویر | 1088 × 1930 |
| مشخصات حسگر تصویر | 2 مگاپیکسل |
| نوع لنز | ثابت – FIX |
| فاصله کانونی | 3.6mm optional |
| محدوده دیافراگم | M12 |
| محدوده سرعت شاتر | 1/25(1/30) to 1/50,000 ثانیه |
| رزولوشنهای تصویر | 1080p@25fps/1080p@30fps |
| قابلیت بزرگنمایی دیجیتال | ندارد |
| زاویه دید | 20متر |
| حداقل نور | 0.01 Lux |
| دید در شب | بله |
| توضیحات قابلیت دید در شب | EXIR |
| ماسک محدوده حریم شخصی | خیر |
| شیار کارت حافظه | خیر |
| فرمتهای ویدیویی | 1 Analog HD output |
| فرکانس | 62dB |
| پروتکلها | ONVIF , HIKVISION-C |
| استانداردها | IP66 |
| منبع تغذیه | 12V DC±15% |
| قابلیت پشتیبانی از سیستمعاملهای | Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 , IOS, Android |
| سایر قابلیت ها و توضیحات | 3D DNR, ICR, Smart IR |
دوربین تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-IT1
Hikvision DS-2CE56D0T-IT1 Analog Camera
برند: هایک ویژن
دستهبندیها: دوربین مدار بسته, دوربین های تحت شبکه
برچسبها: دوربین آنالوگ, دوربین مدار بسته, هایک ویژن
ویژگی های محصول:
- نوع اتصال:باسیم (BNC)
- قابلیت چرخش Tilt:خیر
- قابلیت چرخش Pan:خیر
- قابلیت بزرگنمایی اپتیکال:خیر
- دید در شب:بله
- قابلیت ضبط صدا:خیر
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال

نقد و بررسی وجود ندارد.