لپ تاپ 15 اینچی مدل Aspire VX5-591G-710B-Core i7 توسط کمپانی ایسر ویژه انجام بازی تولید و به بازار عرضه شده است. این نوع لپ تاپ به دلیل کاربری مخصوص بازی که دارد دارای جدیدترین و با کیفیت ترین سخت افزارها می باشد. از دیگر نقاط مثبت این لپ تاپ وجود به روزترین و قوی ترین پردازنده ی مرکزی نسل هفتم یعنی 7700HQ می باشد.
محصولات مرتبط
لپ تاپ 15 اینچی ایسر مدل Aspire VX5-591G-710B-Core i7
Acer Aspire VX5-591G-710B - 15 inch Laptop
ویژگی های محصول:
- ظرفیت حافظه RAM:16 گیگابایت
- ظرفیت حافظه داخلی:1 ترابایت
- سازنده پردازنده گرافیکی:NVIDIA
- اندازه صفحه نمایش:15.6 اینچ
- طبقهبندی:کاربری عمومی کاربری مالتیمدیا
- سری پردازنده:Core i7
- نوع حافظه RAM:DDR4
- دقت صفحه نمایش:Full HD| 1920 x1080
- صفحه نمایش مات:بله
- صفحه نمایش لمسی:خیر
- سیستم عامل:ندارد
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد | 29 × 267 × 389 میلیمتر |
| وزن | 2.4 کیلوگرم |
| پردازنده مرکزی | > |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 7700HQ |
| محدوده سرعت پردازنده | 2.8 گیگاهرتز و بیشتر |
| فرکانس پردازنده | 2.80GHz up to 3.80 GHz |
| حافظه Cache | 6 مگابایت |
| حافظه RAM | > |
| ظرفیت حافظه RAM | 16 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| حافظه داخلی | > |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1ترابایت |
| نوع حافظه داخلی | هارددیسک |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce GTX 1050 GDDR5 |
| حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی | 4GB |
| صفحه نمایش | > |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | IPS LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | Full HD, 1920 x1080 |
| صفحه نمایش مات | بله |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| امکانات | > |
| درایو نوری | فاقد درایو نوری |
| وب کم | دارد |
| مشخصات اسپیکر | دو بلندگوی داخلی با تکنولوژی Dolby Audio |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| کارت خوان | دارد |
| مودم | فاقد مودم |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
| توضیحات پورت شبکه Ethernet | 10/100/1000 GbE LAN |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 2 |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| پورت Serial | ندارد |
| سایر مشخصات | > |
| طبقهبندی | مخصوص بازی , کاربری عمومی , کاربری مالتیمدیا |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| شارژدهی باتری | تا 6:00 ساعت |
| توضیحات باتری | باتری لیتیوم-یون با ظرفیت 2800 میلیآمپرساعت |
| صفحه نمایش | LED |
| پردازنده گرافیکی | 4GB |
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال


نقد و بررسی وجود ندارد.