| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد لپ تاپ | 19.9 x 264.4 x 359.9 |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| پورت USB Type-C | 3عدد, ( Thunderbolt 4 ) |
| تعداد پورت USB 3 | 3 عدد |
| حافظه Cache | 24 مگابایت |
| حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی | 6GB |
| دقت صفحه نمایش | QHD |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| سری پردازنده | Core i7 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| طبقهبندی | حرفه ای،گیمینگ،مالتی مدیا |
| ظرفیت حافظه RAM | 32 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.3 – 4.7GHZ |
| مدل پردازنده | 12700H |
| مدل پردازنده گرافیکی | GEFORCE RTX 3060 |
| مشخصات تاچ پد | پشتیبانی از فرمان های چند لمسی |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع صفحه نمایش | 2K |
| وبکم | دارد |
| وزن | 2.5kg |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| ظرفیت حافظه داخلی | دو ترابایت |
| ظرفیت حافظه RAM | 32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| VGA | دارد |
لپ تاپ لنوو LEGION5 PRO I7(12700) 32GB 2TBSSD 6G(3060) 2K(QHD)
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
تماس بگیرید!
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
محصولات مرتبط
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال



نقد و بررسی وجود ندارد.