| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد | 364x245x18.9 میلی متر |
| وزن | 1.7 کیلوگرم |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i3 |
| مدل پردازنده | 1115G4 |
| محدوده سرعت پردازنده | 2.8 گيگاهرتز و بيشتر |
| فرکانس پردازنده | 2.8GHz Up to 4.7GHz |
| حافظه | 8GB |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1TB 128GB |
| نوع حافظه داخلی | SSD , HDD |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی | 2G(MX450) |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| دقت صفحه نمایش | Full HD, 1920 x1080 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وبکم | دارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
| مشخصات تاچ پد | چند لمسی |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| کارت خوان | ندارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| تعداد پورت USB 3.1 | 2 |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| توضیحات باتری | لیتیوم یون |
| سیستم عامل | DOS |
| صفحه نمایش مات | بله |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1TB+128SSD |
| ظرفیت حافظه RAM | 8 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۵.۶ اینچ |
| VGA | دارد |
لپ تاپ لنوو T.BOOK I3(1115) 8GB 1TB+128SSD 2G(MX450) FHD
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
تماس بگیرید!
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
محصولات مرتبط
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




نقد و بررسی وجود ندارد.