| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد | 472x416x400 میلیمتر |
| وزن | 23.4 کیلوگرم |
| تکنولوژی چاپ | چاپ لیزری |
| کاربری | 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس) |
| سایز چاپ | A4 |
| کاغذ | > |
| سایز کاغذ قابل استفاده | A4; A5; A6; B5 (JIS); B6 (JIS); 16K |
| نوع کاغذ قابل استفاده | Paper (bond, brochure, colored, glossy, letterhead, photo, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), postcards, labels, envelopes |
| ظرفیت سینی کاغذ | 300 برگ استاندارد، 850 برگ ماکسیمم برگ |
| قابلیت تغذیه خودکار ADF | بله |
| چاپ | > |
| نوع چاپ | رنگی |
| سرعت چاپ رنگی | تا 27 برگ در دقیقه |
| سرعت چاپ سیاه و سفید | تا 27 برگ در دقیقه |
| رزولوشن چاپ(dpi) | 600×600 تا 600×38400 dpi |
| حافظه پرینتر | 512 NAND Flash،512 DRAM مگابایت |
| پردازنده | 1200 MHz |
| توان کار ماهانه | 50000 |
| قابلیت چاپ بر روی CD | خیر |
| قابلیت چاپ دو رو | بله |
| چاپ بدون حاشیه | خیر |
| اسکن | > |
| نوع اسکنر | Flatbed,ADF |
| سرعت اسکن | تا 29 برگ سیاه و سفید، تا 20 برگ رنگی |
| سایز اسکن | Flatbed:216x297mm ,ADF;216x356mm |
| کپی | > |
| رزولوشن کپی | تا 600×600 dpi |
| بزرگنمایی کپی | 25 تا 400 درصد |
| فکس | > |
| گوشی تلفن | خیر |
| سرعت فکس | 33.6 kbps/3 ثانیه برای هر برگ |
| حافظه فکس | تا 400 برگ A4 برگ |
| سایر مشخصات | > |
| نوع کارتریج یا تونر | HP 416A LaserJet Toner Cartridge |
| کارکرد کارتریج مشکی | 2400 برگ |
| کارکرد کارتریج رنگی | 2100 برگ |
| صفحه نمایش LCD | بله |
| نوع صفحه نمایش | 4.3 اینچ تاچ رنگی |
| نوع پورت ارتباط به کامپیوتر | پورت USB 2.0 , پورت Ethernet |
| کارت خوان | خیر |
| چاپ مستقیم PictBridge | خیر |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | بله |
| سایر قابلیت ها | چاپ مستقیم از طریق Wifi Direct Printing |
| برند | اچ پی |
| نوع پورت | پورت Ethernet, پورت USB 2.0 |
| سایز چاپ | A4 |
| قابلیت چاپ دو رو | بله |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | بله |
| نوع چاپ | رنگی |
| نوع | لیزری |
پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل Color LaserJet Pro MFP M479fdw
برند: اچ پی
دستهبندیها: پرینتر, پرینتر اچ پی (HP), ماشین های اداری
برچسبها: اچ پی, پرینتر لیزری رنگی
ویژگی های محصول:
- نوع چاپ:رنگی
- اسکنر:دارد
- کپی:دارد
- فکس:دارد
- تکنولوژی چاپ:چاپ لیزری
- کاربری:4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
- سایز چاپ:A4
- نوع پورت ارتباط به کامپیوتر:پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
- قابلیت چاپ دو رو:بله
- شبکه بی سیم Wi-Fi:بله
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال



نقد و بررسی وجود ندارد.