| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| ابعاد | 19.9×232.5×359.7 میلی متر |
| وزن | 1.7 کیلوگرم |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | نقره ای |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i3 |
| مدل پردازنده | 1215U |
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz Up to 4.4GHz |
| حافظهcache | 10MB |
| ظرفیت حافظه RAM | 12GB |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| ظرفیت حافظه داخلی | 512GB |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
| مدل گرافیک | UHD |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| دقت صفحه نمایش | Full HD, 1920 x1080 |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وبکم | دارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | چند لمسی |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| درگاه حافظه | ندارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت LAN | ندارد |
| تعداد پورت 2.0 USB | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 عدد |
| ظرفیت و نوع باتری | 3Cell 42WHrs |
| توضیحات باتری | سه سلولی لیتیوم یونی با ظرفیت ۴۲ وات ساعت میزان شارژ دهی: 1 الی 3 ساعت |
| سیستم عامل | ندارد |
| VGA | ندارد |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما،شارژر |
محصولات مرتبط
لپ تاپ ایسوس مدل Vivobook 15 X1502ZA i3-1215U 12GB 512GB SSD-UHD
Vivobook 15 X1502ZA i3-1215U 12GB 512GB SSD-UHD
برند: ایسوس
دستهبندیها: لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی, لپ تاپ سری Vivobook, لپ تاپ و لوازم جانبی
برچسبها: vivobook, انواع لپ تاپ ایسوس, انواع لپتاپ ایسوس, ایسوس, لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی, لپ تاپ ایسوس, لپ تاپ دانشجویی
ویژگی های محصول:
- پردازنده:Core i3
- مدل پردازنده:1215U
- ظرفیت حافظه داخلی:512GB
- ظرفیت حافظه RAM:12GB
- طبقه بندی:کاربری مالتیمدیا، کاربری عمومی
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال






نقد و بررسی وجود ندارد.