| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد | 322x212x19.9 میلیمتر |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| پردازنده مرکزی | > |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 8565U |
| محدوده سرعت پردازنده | تا 2.0GHz |
| فرکانس پردازنده | 1.8 تا 4.6 GHz |
| حافظه Cache | 8 مگابایت |
| حافظه RAM | > |
| ظرفیت حافظه RAM | 8 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| حافظه داخلی | > |
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| پردازنده گرافیکی | > |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce MX230 |
| حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی | 2GB |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | Full HD, 1920 x1080 |
| صفحه نمایش مات | بله |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| درایو نوری | بدون درایو نوری |
| وبکم | دارد |
| مشخصات اسپیکر | ASUS SonicMaster stereo audio system |
| مشخصات تاچ پد | پشتیبانی از فرمانهای چند لمسی |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| کارت خوان | دارد |
| مودم | فاقد مودم |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| تعداد پورت USB 3.1 | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 2 |
| پورت USB 4.0 | ندارد |
| سایر مشخصات | > |
| طبقهبندی | کاربری مالتیمدیا , کاربری عمومی , باریک و سبک |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| توضیحات باتری | لیتیوم پلیمری 32 وات در ساعت |
| سیستم عامل | ندارد |
| اقلام همراه لپ تاپ | شارژر |
| برند | ایسوس |
| حافظه داخلی | SSD |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۴ اینچ |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نوع حافظه RAM | DDR۴ |
| دقت صفحه نمایش | Full HD| 1920 x1080 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه RAM | 8 گیگابایت |
| سری پردازنده | Core I7 |
| صفحه نمایش | TFT LED-backlit LCD |
محصولات مرتبط
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS-i7-8565U-8g-512gb-Geforce MX230
ویژگی های محصول:
- ظرفیت حافظه RAM:8 گیگابایت
- ظرفیت حافظه داخلی:512 گیگابایت
- سازنده پردازنده گرافیکی:NVIDIA
- اندازه صفحه نمایش:14 اینچ
- طبقهبندی:کاربری مالتیمدیاکاربری عمومیباریک و سبک
- سری پردازنده:Core i7
- نوع حافظه RAM:DDR4
- دقت صفحه نمایش:Full HD| 1920 x1080
- صفحه نمایش مات:بله
- صفحه نمایش لمسی:خیر
- سیستم عامل:Microsoft Windows 10
- پورت HDMI:دارد
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




نقد و بررسی وجود ندارد.