| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد (میلیمتر) | 359x235x17.9 |
| وزن (کیلوگرم) | 1.8 |
| مشخصات فنی | > |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل | 1135 |
| فرکانس پایه | 2.4GHz |
| فرکانس افزایشی | 4.2GHz |
| حافظه کش | 8MB |
| مقدار حافظه رم | 24GB |
| نوع رم | DDR4 |
| باس رم | 3200MHz |
| تعداد اسلات رم | 1 |
| نوع حافظه | SSD |
| ظرفیت SSD | 512GB |
| نوع اتصال SSD | PCIe NVMe |
| تعداد اسلات SSD | 1 |
| شرکت سازنده گرافیک | NVIDIA |
| نوع گرافیک | GeForce |
| مدل گرافیک | MX350 |
| حجم گرافیک | 2GB |
| رم گرافیک | GDDR5 |
| رابط حافظه | 64Bit |
| وضوح تصویر | Full HD IPS |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| نرخ تصویر | 60Hz |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| Type-C | 1 |
| USB 3.2 | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| جنس باطری | لیتیوم یون |
| میزان شارژ دهی | 1 الی 2 ساعت |
| توان آداپتور | 65 وات |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| برند | ایسوس |
| حافظه داخلی | SSD |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۵.۶ اینچ |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نوع حافظه RAM | DDR۴ |
| دقت صفحه نمایش | Full HD| 1920 x1080 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه RAM | 24 گیگابایت |
| پردازنده گرافیکی | MX350 |
| سری پردازنده | Core I5 |
| صفحه نمایش | FHD IPS |
| باتری | دارد |
محصولات مرتبط
لپ تاپ ایسوس 15.6 اینچی مدل K513EQ Core i5-1135 24GB-512GBSSD-2GB MX350 FHD IPS
ویژگی های محصول:
- سری پردازنده:Core i5
- مدل:1135
- حافظه رم:24GB
- ظرفیت حافظه:512GB
- وضوح تصویر:Full HD IPS
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال

نقد و بررسی وجود ندارد.