| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد | 360x235x22.9 میلیمتر |
| وزن | 1.9 کیلوگرم |
| پردازنده مرکزی | > |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i3 |
| مدل پردازنده | 10110u |
| محدوده سرعت پردازنده | تا 2.0GHz |
| فرکانس پردازنده | 1.2 تا 3.4 GHz |
| حافظه Cache | 4 مگابایت |
| پردازنده گرافیکی | > |
| سازنده پردازنده گرافیکی | INTEL |
| مدل پردازنده گرافیکی | G MX110 |
| حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی | 2GB |
| امکانات | > |
| درایو نوری | بدون درایو نوری |
| وبکم | دارد |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| کارت خوان | دارد |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت USB Type-C | دارد |
| تعداد پورت USB 3.1 | 1 |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 2.0 | 2 |
| پورت USB 4.0 | ندارد |
| سایر مشخصات | > |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| برند | ایسوس |
| حافظه داخلی | HDD |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۵.۶ اینچ |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نوع حافظه RAM | DDR۴ |
| دقت صفحه نمایش | Full HD| 1920 x1080-tc |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
| سیستم عامل | فاقد سیستمعامل |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه RAM | 4 گیگابایت |
| سری پردازنده | Core I3 |
| صفحه نمایش | Full HD |
| صفحه نمایش | LED |
محصولات مرتبط
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JB Core i3 10110u 4GB-1tr-G MX110
ویژگی های محصول:
- ظرفیت حافظه RAM:4 گیگابایت
- ظرفیت حافظه داخلی:یک ترابایت
- سازنده پردازنده گرافیکی:Intel
- اندازه صفحه نمایش:15.6 اینچ
- طبقهبندی:کاربری صنعتی ، مخصوص بازی ، کاربری مالتیمدیا ، کاربری عمومی ، باریک و سبک
- سری پردازنده:Core i3
- نوع حافظه RAM:DDR4
- دقت صفحه نمایش:Full HD| 1920 x1080-TC
- صفحه نمایش مات:بله
- صفحه نمایش لمسی:خیر
- سیستم عامل:فاقد سیستمعامل
- پورت HDMI:دارد
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال



نقد و بررسی وجود ندارد.