| مشخصات فنی | > |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | Intel Core i5-1135G7 |
| فرکانس پردازنده | 2.4 / 4.2GHz |
| حافظه Cache پردازنده | 8 مگابایت |
| وزن لپ تاپ (کیلو گرم) | 1.5 |
| ابعاد | 321.5 x 217.5 x 17.9-20.9 mm |
| توضیحات بدنه و شاسی | Graphite Grey + PC + ABS (Top), PC + GF (Bottom) |
| پردازنده گرافیکی مجزا | ندارد |
| مدل پردازنده گرافیکی | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| ظرفیت حافظه RAM | 8 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR 4 |
| فرکانس حافظه RAM | 3200MHz |
| توضیحات حافظه RAM | 8GB Soldered DDR4-3200 |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| ظرفیت حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| توضیحات حافظه داخلی | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0×4 NVMe |
| اندازه صفحه نمایش | 14.1 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD |
| دقت (Resolutin) صفحه نمایش | 1920 × 1080 (FHD) |
| صفحه نمایش مات یا شیشه ای | شیشه ای |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| سایر مشخصات | > |
| درایو نوری | ندارد |
| وبکم | 720p |
| مشخصات اسپیکر | Dolby Audio Premium |
| مشخصات تاچ پد | Multi Touch |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| نور پس زمینه کیبورد | دارد |
| کارت خوان | دارد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | 11ac, 2×2 + BT5.0 |
| بلوتوث | Bluetooth 5.0 |
| پورت شبکه Ethernet | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| پورت HDMI | دارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 1 |
| پورت USB Type-c | دارد |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| توضیحات پورت Thunderbolt | 1x USB-C 3.1 Gen 1 (support data transfer and Power Delivery) |
| طبقه بندی و کاربرد | الترابوک _ کاربری عمومی و بیزینس |
| باتری | Integrated 52.5Wh |
| سیستم عامل | دارد |
| مشخصات سیستم عامل | Windows 10 Home 64, Arabic / English |
| امکانات دیگر | Lenovo Digital Pen |
| اقلام همراه لپ تاپ | شارژر , دفترچه راهنما , قلم اکتیو همراه |
| برند | لنوو |
| صفحه نمایش لمسی | بله |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۴.۱ اینچ |
| صفحه نمایش مات | خیر |
| نوع حافظه RAM | DDR۴ |
| دقت صفحه نمایش | Full HD| 1920 x1080 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
| سیستم عامل | Microsoft Windows 10 |
| ظرفیت حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه RAM | 8 گیگابایت |
| پردازنده گرافیکی | Intel Iris Xe |
| سری پردازنده | Core I5 |
محصولات مرتبط
لپ تاپ لنوو FLEX5 I5(1135) 8GB 256SSD INT IRIS XE
ویژگی های محصول:
- سری پردازنده:Core I5
- مدل پردازنده:Intel Core i5-1135G7
- ظرفیت حافظه RAM:8 گیگابایت
- نوع حافظه داخلی:SSD
- ظرفیت حافظه داخلی:256 گیگابایت
- دقت (Resolutin) صفحه نمایش:1920 × 1080 (FHD)
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




نقد و بررسی وجود ندارد.