| مشخصات فیزیکی | > |
|---|---|
| ابعاد | 359×249.6×24.9 میلیمتر |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
| مشخصات فنی | > |
| سازنده پردازنده | Intel |
| سری پردازنده | Core i5 |
| مدل پردازنده | 10300H |
| محدوده سرعت پردازنده | 2.5 تا 2.8 گیگاهرتز |
| فرکانس پردازنده | 2.5UP TO 4.5 GHz |
| حافظه Cache | 8 مگابایت |
| ظرفیت حافظه RAM | 16 گیگابایت |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| ظرفیت حافظه داخلی | یک ترابایت |
| نوع حافظه داخلی | حافظههای هیبریدی |
| مشخصات حافظه داخلی | به همراه 128GB حافظه SSD |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GTX1650 |
| حافظه اختصاصی پردازنده گرافیکی | 4GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | IPS LED-backlit LCD |
| دقت صفحه نمایش | Full HD, 1920 x1080 |
| صفحه نمایش مات | بله |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| سایر مشخصات | > |
| درایو نوری | بدون درایو نوری |
| مشخصات اسپیکر | استریو |
| وبکم | دارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
| مشخصات تاچ پد | چند لمسی |
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| کارت خوان | ندارد |
| مودم | بدون مودم |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| بلوتوث | بلوتوث داخلی |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
| پورت VGA | ندارد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| تعداد پورت USB 3.0 | 2 |
| پورت Thunderbolt | ندارد |
| پورت Serial | ندارد |
| پورت USB 4.0 | ندارد |
| طبقهبندی | مخصوص بازی , کاربری مالتیمدیا , کاربری عمومی |
| نوع باتری | 3 سلولی |
| شارژدهی باتری | تا 4 ساعت |
| توضیحات باتری | باطری با ظرفیت 45 وات ساعت |
| سیستم عامل | DOS |
محصولات مرتبط
لپ تاپ لنوو GAMING3 I5(10300) 16GB 1TB+128SSD 4G(1650TI)
ویژگی های محصول:
- ظرفیت حافظه RAM:16 گیگابایت
- ظرفیت حافظه داخلی:یک ترابایت
- سازنده پردازنده گرافیکی:NVIDIA
- اندازه صفحه نمایش:15.6 اینچ
- طبقهبندی:مخصوص بازی، کاربری مالتیمدیا، کاربری عمومی
- سری پردازنده:Core i5
- نوع حافظه RAM:DDR4
- دقت صفحه نمایش:Full HD| 1920 x1080
- صفحه نمایش مات:بله
- صفحه نمایش لمسی:خیر
- سیستم عامل:DOS
- پورت HDMI:دارد
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
نقد و بررسی ها
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




Sepehr
سلام 1650 تو مشخصاته ولی ۱۶۵۰ti تو تیتر هست کدامش هست؟
سعید غفاری
سلام 1650ti هستش