| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| حافظه داخلی | 512 |
| USB 2.0 | 1 عدد |
| USB Type C | 2 عدد |
| ابعاد (میلیمتر) | 364x245x18.9 |
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| حافظه کش | 6MB |
| سیستم عامل | DOS |
| فرکانس | 1.0GHz Up to 3.6GHz |
| قابلیت ارتقاء حافظه | دارد |
| قابلیت ارتقاء رم | Up to 32GB |
| میزان شارژدهی | 3 الی 5 ساعت |
| وضوح و نوع تصویر | Full HD (1920×1080) TN |
| مدل پردازنده مرکزی | 1035G1 |
| سری پردازنده | CORE I5 |
| صفحه نمایش | 15.6 |
| مدل کارت گرافیک | MX450 |
| برند | لنوو |
| اندازه صفحه نمایش | ۱۵.۶ اینچ |
| سیستم عامل | Dos |
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه RAM | 8 گیگابایت |
| پردازنده گرافیکی | MX450 |
| سری پردازنده | Core I5 |
| صفحه نمایش | Full HD |
محصولات مرتبط
لپ تاپ لنوو IP5 I5(1035) 8GB 512GB MX450
ویژگی های محصول:
- سری پردازنده:CORE I5
- مدل پردازنده:1035G1
- کارت گرافیک:MX450
- ظرفیت حافظه رم:8GB
- ظرفیت حافطه داخلی:HDD512
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
ناموجود
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




نقد و بررسی وجود ندارد.