| مشخصات کلی | > |
|---|---|
| سازنده پردازنده | INTEL |
| سری پردازنده | Corei3 |
| مدل پردازنده | 1115G4 |
| فرکانس پردازنده | 3.0GHz up to 4.1GHz |
| تعداد هسته | 2 هسته + 4 رشته |
| حافظه Cache | 6MB |
| تعداد رشته | isNull |
| ظرفیت حافظه RAM | 20GB |
| نوع حافظه RAM | DDR4 |
| قابلیت ارتقای رم | تا 36 گیگابایت |
| باس رم | 3200MHZ |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1TB HDD+512GB SSD |
| نوع حافظه داخلی | Hybrid |
| قابلیت ارتقا حافظه داخلی | HDD/SSD mode: up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD • 2.5" HDD up to 2TB • M.2 2242 SSD up to 512GB • M.2 2280 SSD up to 1TB |
| مشخصات حافظه HDD | SATA 5400RPM 2.5 |
| مشخصات حافظه SSD | PCIe NVMe M.2 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | INTEL |
| مدل پردازنده گرافیکی | Integrated Intel® UHD Graphics |
| حجم گرافیک اختصاصی | isNull |
| نوع رم گرافیک | isNull |
| توان گرافیک | isNull |
| رابط حافظه | isNull |
| درایو نوری | ندارد |
| وبکم | دارد |
| نور صفحه کلید | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| کارت خوان | دارد |
| بلوتوث (Bluetooth) | Bluetooth 5.1 |
| درگاه شبکه LAN | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت USB 2.0 | 1 |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| وای فای (WIFI) | Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi |
| تاندربولت Thunderbolt | دارد |
| تاچ پد چند لمسی | دارد، Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP) |
| پورت VGA | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری | دارد |
| پورت USB 3.2 | دارد |
| مشخصات اسپیکر | Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Audio™ |
| مناسب برای | اداری, برنامه نویسی, حسابداری, دانش آموزی, دانشجویی, روزمره, مالتی مدیا, وب گردی, مدیریتی |
| ظرفیت و نوع باطری | 3Cell 47WHr |
| میزان حدودی شارژدهی باطری | 3 تا 6 ساعت |
| سیستم عامل | Without OS |
| قابلیت جدا شدن باطری | ندارد . سایر قابلیت ها :چیپست: Intel® SoC Platform, دارای آداپتور: 65 وات USB-C (3-pin), دارای اسلات امنیتی Kensington® Nano, میکروفون: Dual-microphone array with AI-based noise-cancelling |
| زبان حک شده بر روی صفحه کلید (کیبورد) | انگلیسی |
| نرخ بروزرسانی تصویر | 60 هرتز |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| پنل تصویر | 15.6" FHD (1920×1080) TN 220nits Anti-glare, 45% NTSC |
| وضوح تصویر | FULL HD |
| رزولوشن | 1080*1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| صفحه نمایش مات | دارد |
| وزن (کیلوگرم) | 1.7 |
| ابعاد (میلی متر) | 357x235x18.9 |
| نوع صفحه نمایش | IPS, TN |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| سازنده پردازنده گرافیکی | Intel |
| ظرفیت حافظه داخلی | 1TB-512SSD |
| ظرفیت حافظه RAM | 20 گیگابایت |
| VGA | دارد |
محصولات مرتبط
لپ تاپ لنوو T.BOOK I3(1115) 20GB 1TB+512SSD INT FHD TN
ویژگی های محصول:
- تضمین بهترین قیمت بازار
- پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
- اصالت کالاها از برترین برندها
- تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
استعلام قیمت
پیش از خرید محصول ، قیمت را از فروشگاه استعلام بگیرید . 02186097119
افزودن نفد و بررسی لغو پاسخ
سپنتا دیجیتال | فروش آنلاین کالای دیجیتال




نقد و بررسی وجود ندارد.